De speelavonden voor 2018-2019


WeeknummerDatumWeeknummerDatum
34 27-08 Zomertoernooi 2 08-01
35 3-09 314-01
36 10-09 421-01
37 17-09 528-01
38 24-09 64-02
39 1-10 711-02
40 8-10 818-02
41 15-10 925-02
42 herfstvakantie 104-03
43 29-10 1111-03
44 5-11 1218-03
45 12-11 13voorjaarsvakantie
46 19-11 141-04
47 26-11 158-04
48 3-12 1615-04
49 10-12 17pasen
50 17-12 18meivakantie
51 Kerstvakantie 196-05
52 Kerstvakantie 2013-05
1 7-01Nieuwjaarstoernooi 2120-05
2227-05
233-06
2410-06
2517-06
2624-06Bekertoernooi

De wedstrijden:

(Tweede kwartaal)
Datum Tijd Team 1 Team 2 Score
19-11-2018 20:00 Isendoorn FENK 14-25, 25-20, 25-21
19-11-2018 20:00 Aurubis Matchpoint 25-10, 23-25, 25-14
19-11-2018 20:00 Team Vrije School The Backcorner 25-17, 25-15, 25-23
19-11-2018 21:00 Taichong Aurubis 22-25, 25-16, 25-16
19-11-2018 21:00 Team Vrije School G.PAELLA 16-25, 16-25, 13-25
19-11-2018 21:00 Het Dagelijks Bestaan Oostpijl Hoveniers 6-25, 15-25, 12-25
26-11-2018 20:00 Taichong Isendoorn 26-24, 25-22, 23-25
26-11-2018 20:00 AZC Mix Oostpijl Hoveniers 25-20, 25-17, 25-16
26-11-2018 20:00 The Backcorner G.PAELLA 11-25, 12-25, 25-23
26-11-2018 21:00 Isendoorn Aurubis 25-17, 25-23, 24-26
26-11-2018 21:00 FENK Matchpoint 25-16, 25-15, 15-25
26-11-2018 21:00 G.PAELLA Het Dagelijks Bestaan 25-18, 25-17, 25-15
Datum Tijd Team 1 Team 2 Scheidsrechter Veld
3-12-2018 20:00 Isendoorn Matchpoint Taichong 1
3-12-2018 20:00 FENK Aurubis Taichong 2
3-12-2018 20:00 AZC Mix Het Dagelijks Bestaan Taichong 3
3-12-2018 21:00 Taichong Matchpoint Isendoorn 1
3-12-2018 21:00 The Backcorner AZC Mix Isendoorn 2
3-12-2018 21:00 Team Vrije School Oostpijl Hoveniers Isendoorn 3
10-12-2018 20:00 FENK Matchpoint Aurubis 1
10-12-2018 20:00 The Backcorner Het Dagelijks Bestaan Aurubis 2
10-12-2018 20:00 Team Vrije School AZC Mix Aurubis 3
10-12-2018 21:00 Taichong FENK Matchpoint 1
10-12-2018 21:00 Isendoorn Aurubis Matchpoint 2
10-12-2018 21:00 Oostpijl Hoveniers G.PAELLA Matchpoint 3
17-12-2018 20:00 FENK Aurubis Taichong 1
17-12-2018 20:00 Isendoorn Matchpoint Taichong 2
17-12-2018 20:00 Oostpijl Hoveniers The Backcorner Taichong 3
17-12-2018 21:00 Taichong Aurubis Oostpijl Hoveniers 1
17-12-2018 21:00 Team Vrije School Het Dagelijks Bestaan Oostpijl Hoveniers 2
17-12-2018 21:00 G.PAELLA AZC Mix Oostpijl Hoveniers 3
7-1-2019 19:00 Toernooi Toernooi Toernooi Toernooi
14-1-2019 20:00 Isendoorn FENK G.PAELLA 1
14-1-2019 20:00 Team Vrije School The Backcorner G.PAELLA 2
14-1-2019 20:00 Het Dagelijks Bestaan Oostpijl Hoveniers G.PAELLA 3
14-1-2019 21:00 Taichong Isendoorn FENK 1
14-1-2019 21:00 Aurubis Matchpoint FENK 2
14-1-2019 21:00 G.PAELLA AZC Mix FENK 3
21-1-2019 20:00 FENK Aurubis G.PAELLA 1
21-1-2019 20:00 Isendoorn Matchpoint G.PAELLA 2
21-1-2019 20:00 Team Vrije School Oostpijl Hoveniers G.PAELLA 3
21-1-2019 21:00 Taichong FENK Team Vrije School 1
21-1-2019 21:00 The Backcorner AZC Mix Team Vrije School 2
21-1-2019 21:00 Het Dagelijks Bestaan G.PAELLA Team Vrije School 3
28-1-2019 20:00 Taichong FENK Isendoorn 1
28-1-2019 20:00 Team Vrije School AZC Mix Isendoorn 2
28-1-2019 20:00 Oostpijl Hoveniers G.PAELLA Isendoorn 3
28-1-2019 21:00 Isendoorn Aurubis Oostpijl Hoveniers 1
28-1-2019 21:00 Taichong Matchpoint Oostpijl Hoveniers 2
28-1-2019 21:00 The Backcorner Het Dagelijks Bestaan Oostpijl Hoveniers 3
4-2-2019 20:00 Taichong Isendoorn Aurubis 1
4-2-2019 20:00 FENK Matchpoint Aurubis 2
4-2-2019 20:00 Team Vrije School G.PAELLA Aurubis 3
4-2-2019 21:00 Taichong Aurubis Matchpoint 1
4-2-2019 21:00 AZC Mix Het Dagelijks Bestaan Matchpoint 2
4-2-2019 21:00 Oostpijl Hoveniers The Backcorner Matchpoint 3
11-2-2019 19:00 Aurubis Matchpoint Oostpijl Hoveniers 1
11-2-2019 19:00 Team Vrije School Het Dagelijks Bestaan Oostpijl Hoveniers 2
11-2-2019 19:00 G.PAELLA The Backcorner Oostpijl Hoveniers 3
11-2-2019 20:00 Taichong Matchpoint Team Vrije School 1
11-2-2019 20:00 Isendoorn FENK Team Vrije School 2
11-2-2019 20:00 AZC Mix Oostpijl Hoveniers Team Vrije School 3
11-2-2019 21:00 Playoff Taichong 1